KONST / Litografier / Litografi 16406375

nr 1640 6375

Litografi

Thomas Wahlström, Signerad, "Bruno", 20x18 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

måndag 2 september 2024
kl 20:52:58